Apie mus

Valymo paslaugos Kėdainiuose

CLEAN ART

Mūsų kompanija atsirado tuo metu, kada Kėdainiuose trūko valymo paslaugų specialistų. Sugalvojome patrauklų „Clean Art“ pavadinimą ir subūrėme patyrusių valytojų komandą. Klientų patogumui sukūrėme interneto svetainę, kad būtų galima patogiai ir greitai užsakyti valymo paslaugas.

Kiekvienas mūsų darbuotojas yra švaros ir tvarkos atstovas, todėl kur mes atvykstame, ten atsiranda tvarka ir švara. Mes rūpinamės išorine ir vidine personalo išvaizda. Esame draugiški, mandagūs, rūpestingi, bendruomeniški – tai svarbios mūsų valytojo savybės. Su mumis lengva bendrauti, mes visada patarsime ir atsakysime į kliento klausimus, susijusius su valymo paslaugomis.

Mūsų misija

Teikti naudą žmonėms, sukuriant idealiai švarią aplinką klientų gyvenime, versle bei komfortiškam jų poilsiui.

Mūsų tikslas

Diegti naujoves perkeliant valymo paslaugas į aukštą lygį, kad žmonių gyvenimas taptų patogesnis, o pasaulis švaresnis.

Jei įdomu sužinoti kainą
Parašykite mums

Susisiekite

„Clean Art“ vertybės

  • Dėmesys klientui: dirbame taip, lyg dirbtume sau. Mums yra svarbūs klientų atsiliepimai, jų dėka mes augame ir tobulėjame.
  • Dėmesys valymo priemonėms: kreipiame dėmesį į valymo priemones, kurių dėka gauname puikius rezultatus.
  • Kompetencija ir inovacijos: Mes žengiame kartu su naujausiais ekologiškais produktais ir technologijų naujovėmis, kurie padeda mums suteikti geriausias paslaugas savo klientams.
  • Pagarba sau ir klientams: Šioje įmonėje vertinama pagarba sau, kolegoms ir klientams, svarbus iniciatyvumas bei asmeninė atsakomybė.

PASIRINKITE PASLAUGĄ