Langų valymas

Ofiso, buto ir privačių namų langų valymas Kėdainiuose

Švarūs langai įtakoja namų ir ofiso atmosferą, mes užtikrinsime Jums kokybišką langų valymą, nepaliekantį jokių dryžių ar dulkių. Išorės bei vidaus langai valomi švelniomis priemonėmis, naudojant mikropluošto šluostes, rūpinantis, kad stiklo paviršius nebūtų braižomas. Vidaus langai valomi atsargiai bei itin kruopščiai, siekiant išvengti vandens taškymosi ant kilimų, baldų ar kitų interjero detalių.

Darbas atliekamas:

Kokybiškai. Dėka aukštos kvalifikacijos darbuotojų, atvirumo bet kokiems kliento norams ir deramo dėmesio kriauklei.
Nedelsiant. Griežtai vykdant visas pareigas.
Ekonomiškai. Dėka specialių profesionalių produktų, kurie gali pašalinti nemalonius kvapus ir mikrobus nuo paviršių. Tai leis greitai atsikratyti nešvarumų, kuriems prireiktų dešimčių kempinių, ploviklių ir valymo priemonių, skudurų ir kt.
Saugiai. Aukštųjų technologijų įrangos ir profesionalaus inventoriaus naudojimas. Tai leidžia greitai ir efektyviai pašalinti net sunkiausiai ir sunkiausiai pasiekiamą purvą.

Norėdami naudotis langų valymo paslauga, turite atlikti kelis paprastus veiksmus.

Palikite užklausą, nurodydami patogų valytojų atvykimo laiką. Paraišką galima palikti telefonu arba naudojant formą svetainėje.
Vadovas, remdamasis pateiktais duomenimis, apskaičiuos paslaugos kainą ir jums praneš paslaugos kainą. Taip pat verta mūsų specialistui apsilankyti pas jus į namus ar biurą, kad būtų galima tiksliai apskaičiuoti kiek kainuos langų valymas.
Kai sutarsime dėl darbo atlikimo, darbuotojai pasirodys sutartu laiku ir atliks langų valymą.
Pabaigoje jūs įvertinate atliktą darbą ir patogiai sumokėsite už paslaugą.

Kodėl verta kviesti „Clean Art“ langų valytojus?

Mūsų klientai, kurie jau samdė mūsų kompanijos žmones, sako, kad sutaupė laiką, nereikėjo specialių priemonių nuvalyti sunkiai pasiekiamus langus, nereikėjo rizikuoti, nes kai kada langai yra pakankamai aukštai, o čia reikia apmokytų valytojų, kurie gali dirbti aukštyje. Ir svarbiausia – klientai neišleidžia nei cento brangiai valymo chemijai ir įrankiams.

Telefonas: +370 612 06590
El. pašas: info@cleanart.lt
I-V: 8 – 17
Susisiekime jau dabar!
Siųsti užklausą