Buto valymas

Nuolatinis buto valymas Kėdainiuose

Kasdienis buto valymas yra ypač svarbus, jei namuose tinkamai atlikti sausą ir šlapią paviršių valymą – ore esančių dulkių ir mikro dalelių kiekis sumažėja 10 kartų.

Nuolatinis valymas padeda palaikyti sveiką patalpų klimatą. Dulkės ore yra ideali aplinka ligas sukeliančioms bakterijoms, virusams, grybams ir dulkių erkutėms. Patekę į plaučius, pavojingi mikroorganizmai laikui bėgant gali sukelti alergines reakcijas, kvėpavimo sistemos ligas ir kitas sunkias ligas.

Kaip tai veikia?

Iš anksto suderintą dieną pas jus atvyksta „Clean Art“ darbų vadovas ir tai yra visiškai nemokamai. Toliau paskaičiuojama atliekamų paslaugų sąmata, suderinamas darbo grafikas ir pasirašoma sutartis.

Pirmojo valymo metu mūsų valytojas kruopščiai išvalo jūsų butą, skirdamas ypatingą dėmesį detaliam virtuvės, tualeto bei vonios kambario valymui. Antrojo valymo metu kruopščiai išvalomas visas butas. Šį kartą detalus valymas atliekamas salone ir miegamajame. 

Toliau nuolatiniu valymu yra palaikoma pastovi švara jūsų namuose:

  • Virtuvėje: stalviršių valymas, gartraukio išorinės dalies valymas, stiklinių paviršių blizginimas, kriauklių valymas, visų prietaisų paviršių valymas, dulkių valymas, voratinklių šalinimas, mikrobangų krosnelių išvalymas, durų ir durų rėmų valymas.
  • Miegamajame: rankomis valomi paviršiai, išplaunamos grindys, dulkių valymas, voratinklių šalinimas, durų ir durų rėmų valymas.
  • Salone: rankomis valomi paviršiai, voratinklių šalinimas, durų ir durų rėmų valymas, dulkių valymas, grindų plovimas.
  • Vonioje ir tualete: voratinklių šalinimas, dulkių valymas, grindų, unitazo plovimas, veidrodžių ir chromuotų paviršių blizginimas, dušo kabinų/durelių valymas, plytelių valymas, vonios ir klozeto plovimas.

Atlikę visus valymo darbus bute, surenkame ir išnešame šiukšles.

Taip pat galite užsisakyti kasdieninį valymą administraciniuose ir visuomeniniuose pastatuose: biuruose, baruose, kavinėse ir restoranuose, taip pat grožio salonuose, kirpyklose ir kitose įstaigose, teikiančiose įvairias paslaugas.

Telefonas: +370 612 06590
El. pašas: info@cleanart.lt
I-V: 8 – 17
Susisiekime jau dabar!
Siųsti užklausą