Privataus namo valymas

Namai kuriuose kvepia švara

Namų valymas yra daugiau laiko užimanti veikla ir ženkliai skiriasi nuo buto valymo. Skirtumas tas, kad yra ženkliai didesnis valymo plotas, papildomos patalpos bei lauko teritorija. Štai kodėl ne kiekviena namų šeimininkė sutinka praleisti kiekvieną savaitę valydama savo namus 4 – 6 valandas.

Tačiau jei gerai suderinta „Clean Art“ komanda imasi darbo su savo aukštos kokybės įrankiais iš patikimo vokiečių kompanijos „Karher“, namo valymas klientui tampa papildoma nauda. Atsiranda laisvas laikas, kurį klientas gali skirti kitiems savo darbams ar poilsiui ir taip pat sutaupoma brangių ploviklių sąsjkaitą bei įvairių vartojimo reikmenų.

Kaip tai veikia?

Iš anksto suderintą dieną pas jus atvyksta „Clean Art“ darbų vadovas ir tai yra visiškai nemokamai. Toliau paskaičiuojama atliekamų paslaugų sąmata, suderinamas darbo grafikas ir pasirašoma sutartis.

Pirmojo valymo metu mūsų valytojas kruopščiai dirba jūsų name, skirdamas ypatingą dėmesį detaliam virtuvės, tualeto bei vonios kambario valymui. Antrojo valymo metu kruopščiai valomas visas namas. Šį kartą detalus valymas atliekamas salone, miegamajame ir kituose kambariuose. 

Toliau nuolatiniu valymu yra palaikoma pastovi švara jūsų namuose:

  • Virtuvėje: stalviršių valymas, gartraukio išorinės dalies valymas, stiklinių paviršių blizginimas, kriauklių valymas, visų prietaisų paviršių valymas, dulkių valymas, voratinklių šalinimas, mikrobangų krosnelių išvalymas, durų ir durų rėmų valymas.
  • Miegamajame: rankomis valomi paviršiai, išplaunamos grindys, dulkių valymas, voratinklių šalinimas, durų ir durų rėmų valymas.
  • Salone ir kituose kambariuose: rankomis valomi paviršiai, voratinklių šalinimas, durų ir durų rėmų valymas, dulkių valymas, grindų plovimas.
  • Vonioje ir tualete: voratinklių šalinimas, dulkių valymas, grindų, unitazo plovimas, veidrodžių ir chromuotų paviršių blizginimas, dušo kabinų/durelių valymas, plytelių valymas, vonios ir klozeto plovimas.

Atlikę visus valymo darbus bute, surenkame ir išnešame šiukšles.

Taip pat galite užsisakyti kasdieninį valymą administraciniuose ir visuomeniniuose pastatuose: biuruose, baruose, kavinėse ir restoranuose, taip pat grožio salonuose, kirpyklose ir kitose įstaigose, teikiančiose įvairias paslaugas.

Telefonas: +370 612 06590
El. pašas: info@cleanart.lt
I-V: 8 – 17
Laukiame jūsų skambučio
Siųsti užklausą
Turite klausimų?

    Jūsų pranešimas buvo sėkmingai išsiųstas!

    Įvyko klaida, pabandykite atnaujinti ir dar kartą pateikti formą.